Audyt Social Media

AUDYT SOCIAL MEDIA

Dla kogo jest ta oferta ?

Ta oferta jest dla wszystkich, którzy do końca miesiąca zakupią w Kairos Edu Akademia Online abonament roczny, lub abonament roczny premium. Dzięki temu poza dostępem do ogromnego zasobu wiedzy fryzjerskiej przez cały rok i bez żadnych ograniczeń taka osoba nabędzie też prawo do uczestnictwa w audytcie social mediów swojego salonu. 

Jeśli chcesz:

Sprawdzić skuteczność swoich mediów społecznościowych

Dowiedzieć się więcej o dobrych praktykach ich prowadzenia 

Uzyskać informacje, które elementy Twojego wizerunku w sieci wymagają poprawy, a które są dobre i skuteczne

Chcesz zaoszczędzić na takiej konsultacji duże pieniądze 

Zwiększyć skuteczność pozyskiwania nowych klientów 

to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Social media w dzisiejszych czasach

Jak są ważne media społecznościowe w komunikacji i dotarciu do nowego klienta wie już chyba każdy. Nie zaszkodzi jednak o tym przypomnieć. Facebook czy Instagram są w tym momencie największym nośnikiem informacji na świecie. To właśnie dzięki tym narzędziom możesz pokazać innym swoją pracę, zaprosić do siebie zainteresowane Twoimi usługami osoby, a także utrzymywać z nimi kontakt już po wykonaniu usługi. To również jest miejsce pierwszego kontaktu potencjalnych klientów z Twoją firmą. Dlatego właśnie odpowiednio zbudowany wizerunek w SM jest tak ważny, to w pierwszej kolejności on świadczy o Twoim profesjonalizmie, to on zaczyna budować przyjazną atmosferę, to najcześciej on jest czynnikiem decydującym, czy ktoś zechce do Ciebie przyjść jako klient. 

Media społecznościoweto jednak bardzo rozbudowane narzędzia i żeby w pełni z nich korzystać i czerpać z tego korzyści potrzeba dużo czasu i energii. Jeśli robisz to samemu, to z pewnością taki audyt może Ci w tym pomóc i wskazać pola, które wymagają większej uwagi. Jeśli jednak zlecisz prowadzenie social mediów firmie zewnętrznej, ale nie jesteś zadowolona/-y i myślisz, że można osiągnąć lepsze rezultaty, to taki audyt może pomóc i w tym. 

Co obejmuje taki audyt?

W ramach naszego audytu zespół specjalistów od SM i marketingu przeanalizuje całościową kondycję Twoich profili i strony www. Sprawdzimy: 

Jak wyglądają Twoje profile, np. Facebook i Instagram 

Jak wygląda komunikacja z Twoimi klientami 

Jak prezentuje się wygląd i zawartość postów 

Jak wygląda ogólna identyfikacja wizualna Twojej firmy 

Jak wygląda i działa Twoja strona www 

Wartość rynkowa takiego audytu to w tym momencie 3500 zł, a Ty możesz go mieć za darmo!

Profesjonalny audyt

Analizę przeprowadzi zespół specjalistów od mediów społecznościowych i marketingu z firmy Plus Brand, która współpracuje z Kairos Edu Akademia Online od samego początku. W skład zespołu wchodzą osoby wyspecjalizowane w tworzeniu treści wizualnych, pisaniu tekstów, projektowaniu strategii marketingowych, czy zajmujące się PR-em. Taka kompozycja wiedzy i doświadczenia gwarantuje naprawdę kompleksową analizę i jak najlepsze dla Ciebie wnioski. 

Jak możesz skorzystać z naszego audytu?

Wystarczy, że do końca września kupisz jeden z naszych abonamentów rocznych, podstawowy, czy też premium, a następnie skontaktujesz się z nami mailowo. Umówimy wtedy szczegóły i przekażemy Ci informacje jak dokładnie taki audyt będzie przeprowadzony i czego potrzebujemy od Ciebie. 

Nie zwlekaj więc i kup jeden z naszych abonamentów! 

2980.00 PLN

Abonament roczny PREMIUM w Kairos Edu zawiera wszystkie produkty i bonusy standardowego abonamentu rocznego, ale wyróżnia się dołączeniem do niego pomocnych dla salonów fryzjerskich pakietów dokumentów, przygotowanych we współpracy z…

1980.00 PLN

Abonament roczny w Kairos Edu to ponad 50 szkoleń fryzjerskich w najwyższym standardzie i atrakcyjne zniżki na produkty fryzjerskie u naszych partnerów (m.in. Tahe czy Stapiz). Ponadto wśród szkoleń znajdziesz…