Dekoloryzacja kwasowa

Rewolucja w ściąganiu koloru

W ostatnim czasie dekoloryzacja kwasowa to bardzo popularny temat. Jak ją wykonać, jakie szczegóły wziąć pod uwagę, jakich preparatów użyć? Odpowiedzi znajdziesz w tym materiale. Jest to nowy wymiar podejścia do ściągania starych odłożonych pigmentów wewnątrz włosów, w bezpieczny i mało inwazyjny sposób. Zobacz jakie efekty możesz osiągnąć dzięki tej technice. Jest to idealna technika do przygotowania włosów pod dalsze zabiegi, np. rozjaśnianie. Koniecznie zapoznaj się z tym szkoleniem i daj swoim klientkom zupełnie nowy wymiar ściągania koloru.

Cały materiał podzielony jest na dwie obszerne części. W pierwszej – teoretycznej dowiesz się wszystkiego, co jest niezbędne do poprawnego wykonania takiego zabiegu, dowiesz się na co należy uważać, jakie są przeciwskazania i pielęgnacja po.

  • Dekoloryzacja kwasowa zyskuje na popularności i coraz więcej klientek o nią pyta.
  • Szkolenie jest bardzo obszerne i zawiera podstawy teoretyczne i pokaz wykonania zabiegu.
  • Dekoloryzacja kwasowa jest małoinwazyjną techniką
  • Cena szkolenia to ułamek ceny jednej usługi, którą możesz wykonać tą techniką

Zacznij zarabiać więcej

Ze względu na swoje zalety ta technika będzie coraz popularniejsza. Co za tym idzie będzie dawać możliwości na pozyskanie nowych klientek. Ze względu na swoją specyfikę, nie będzie to najtańszy zabieg, ale świadome klientki na pewno zrozumieją jego zalety i możliwości jakie ze sobą niesie. A dla Ciebie cena naszego szkolenia to tylko ułamek ceny takiej usługi, więc łatwo zwrócą Ci się jego koszty.

Nie zwlekaj i dodaj już teraz
nowy i modny zabieg do swojej palety usług.

246 449 449.00 zł

Cena za dostęp na rok