Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do specjalnych promocji i prezentów. 

Newsletter Kairos Edu Akademii Online jest dedykowany wszystkim zainteresowanym branżą fryzjerską. Zapisując się do naszego newslettera możesz być pewny/pewna, że otrzymasz nie tylko unikatowe rabaty i prezenty, ale również informacje o najciekawszych tematach z branży fryzjerskiej – za darmo. Co więcej, każdy użytkownik newslettera będzie jako pierwszy wiedział o nowych produktach w Kairos Edu Akademii Online

Chcemy, aby nasz newsletter był zbiorem wartościowych porad, tematów czy ofert. To na pewno nie będą wiadomości w stylu: „ Hej, to nasze nowe szkolenie, sprawdź link…”

Zapisując się możesz liczyć na wiadomości z konkretnymi poradami, które mogą Ci pomóc zawrócono w codziennej pracy, jak również w trudnych sytuacjach. Kilkuminutowy filmik, czy opis jakiejś ciekawej techniki, w sam raz, żeby nauczyć się czegoś nowego przy porannej kawie 🙂

Będziemy też niejednokrotnie poruszać ważne dla naszej branży tematy, będziemy zwracać uwagę na rzeczy, które mają wpływ na naszą pracę, kontakty z klientami i jak ich pozyskiwać.

Nie zabraknie też ciekawostek z fryzjerskiego świata, nowe trendy, nowe techniki, nowości wśród produktów.

To wszystko okraszone prezentami i specjalnymi ofertami tylko dla członków naszego newslettera. Specjalnie dla Ciebie!

Jednocześnie obiecujemy, że nie zasypiemy Twojej skrzynki mailowej masą niepotrzebnych wiadomości. Wiadomości z newslettera będą do Ciebie docierać zazwyczaj raz w tygodniu, tylko w wyjątkowych sytuacjach i z pilnymi tematami możemy wychodzić poza ten schemat. Wszystko dla Twojego komfortu, ale również z dbałością o to, abyś była, był zawsze poinformowana na bieżąco.

Regularna
wysyłka

Wartościowe
treści

Zawartość
Edukacyjna

Specjalne
Oferty

Nie czekaj, zapisz się już dziś, jedyne co musisz zrobić to podać swojego maila poniżej i kliknąć „Zapisz się”!

Aby zachęcić Cię do zapisania się do naszego newslettera, mam dla Ciebie niespodziankę. Jako powitalny prezent otrzymasz darmowe szkolenie: Anielska Lekkość, miękka i delikatna fryzura na wiele okazji, sprawdzi się również jako upięcie ślubne.  Wystarczy, że  się zapiszesz, a my mailem wyślemy Ci to szkolenie.

Zapisz się na newsletter
Zgoda RODO