O NAS

WITAJ W KAIROS EDU

Jestem założycielką Kairos Edu – akademii i społeczności mistrzów fryzjerstwa. Nasze motto brzmi: “Ucz się od profesjonalistów. Nie trać cennego czasu, dochodząc do wszystkiego na własną rękę”. Od ponad 20 lat gromadzę wiedzę i doświadczenie, które wymieniam z fryzjerami z Europy i Stanów Zjednoczonych, a następnie przekazuję je Wam – kursantom w Kairos Edu. Do tej pory przeszkoliłam stacjonarnie i online już dziesiątki tysięcy osób. Zbudowałam wokół siebie zespół wyjątkowych specjalistów, którzy do mistrzostwa opanowali swoje profesje. Opracowałam między innymi rewolucyjną metodę rozjaśniania włosów na wysokich oksydantach, czyli “Algorytm dwunastek”. Wprowadziłam także do akademii szkolenia z reverse balayage, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i nauczysz się dobrze zarabiać, sprzedając swoje umiejętności i usługi. Proponowane filmy szkoleniowe to esencja najlepszych upięć, strzyżeń i koloryzacji, z nowościami na każdy sezon. Oferujemy również kursy o zarządzaniu salonem fryzjerskim, szkolenie z trychologii, AkademWork Life Balance, a nawet pomoc prawną w postaci gotowych dokumentów zabezpieczających Twoje interesy, czy też konsultacji z adwokatem. Zacznij działać z nami już dziś. Wyróżnij się wyjątkową ofertą i zachwyć swoich klientów. Pozdrawiam, Marlena Mańko. 

TRENERZY

Marlena Mańko

Założycielka Kairos Edu z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie fryzjer damski. Od 2004 roku instruktorka kilku wiodących marek kosmetyków fryzjerskich. Organizatorka szkoleń Master Class z upięć wieczorowych, koloryzacji, barberingu. Właścicielka salonu Studio Kairos w Radzyniu Podlaskim. Założycielka Akademii Kairos Edu oraz projektu Kairos Edu – szkolenia fryzjerskie. Projekt ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fryzjerów, chcących rzetelnie odpowiadać na potrzeby rynku. Jej szkolenia są wysoko oceniane przez odbiorców za fachowość, prosty przekaz i ciekawe techniki pracy.

Anna Sternik

Barber z długoletnim doświadczeniem, Edukator, Egzaminator, Szkoleniowiec, Członek Kadry Narodowej CMC Poland. Założycielka akademii Barbo. Zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Świata PAESTUM Włochy 2019 oraz podczas Mistrzostw Euro Azji Kijów 2019, w 2021 srebrny medal na Mistrzostwach Barber Champion. Anna Sternik to barber z pasji i chęcią do ciągłego rozwoju. Wiedzę zdobywała podczas licznych szkoleń w kraju i za granicą. Umiejętności rozwijała między innymi w Rosji, Holandii i Ukrainie.

Kateryna Korolova

Urodzona we Lwowie, natomiast od lat mieszka i pracuje w Kijowie. Właścicielka salonu Art&Beauty oraz Akademii Fryzjerskiej we Lwowie. Czempionka Mistrzostw Świata we fryzjerstwie w Moskwie 2006 r. Mistrzyni Europy w kategorii junior oraz senior. Przez 10 lat główna trenerka zachodniej Ukrainy, laureatka wielu prestiżowych konkursów. Od lat ceniona edukatorka fryzjerstwa. Prowadzi szkolenia i kursy, tym samym przygotowuje wielu fryzjerów do samodzielnej pracy.

Grzegorz Gruza

Przedsiębiorca, doradca zarządów i trener biznesu. Absolwent Wydziału Nauk o Ziemi UMCS, później kierunku Public Relations. Studiował MBA w ramach programu organizowanego przez Business Center Club. Branże, w których ma osobiste doświadczenie w prowadzeniu spółek to: PR, consulting i szkolenia, oświata prywatna, gastronomia i branża IT. W największej ze swoich spółek zatrudniał 85 osób. Obecnie zarządza 17 osobowy zespołem. W ramach działań doradczo-szkoleniowych współpracował m. in. z takimi markami jak: Philips, Toyota Motor Manufacturing United Kingdom, Toyota Motor Manufacturing Poland, Infosys BPO, Shell Shared Service Centre, Kraft, Roto Frank, PwC, Jabil Circuit Poland, Wabco, Hewlett-Packard, Ministerstwo Obrony Narodowej, Multilayer Pipe Company, Unilever, Parki Narodowe Tatrzański, Karkonoski i Słowiński, Zespół Małopolskich Parków Krajobrazowych, Student Travel. Jestem członkiem John Maxwell Team – międzynarodowego zespołu mentorów i trenerów przywództwa.

Jolanta Madaj

Dyplomowany trycholog z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka kierunku trychologia kosmetologiczna na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Absolwentka polonistyki z dziennikarstwem Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Wieloletnia nauczycielka, instruktorka oraz była dyrektor szkół o profilu fryzjersko-kosmetycznym w Zielonej Górze. Właścicielka kliniki trychologiczno-fryzjersko-kosmetologicznej Klinka Włosa i Urody w Zielonej Górze. Współautorka i autorka artykułów oraz skryptów o tematyce fryzjerskiej i trychologicznej, ekspert Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz egzaminator OKE. Ekspert w dziedzinie diagnostyki i rozbudowanej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Była instruktorka Eksperience marki Revlon Professional. Szkoleniowiec oraz specjalista w zakresie szkoleń trychologicznych w Kairos Edu Akademii Online.

Agata Paluch

Pracuje w księgowości od 8 lat. Od 2 lat zajmuje się wdrożeniem innowacyjnego systemu księgowego w biurach rachunkowych i zarządza zespołem wsparcia technicznego. Prowadzi szkolenia z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz obsługi systemu księgowego. Najbardziej ceni sobie dobre relacje z Klientami i uczestnikami szkoleń.

Marek Melaniuk

Projektant z ponad 10 letnim doświadczeniem, brand manager oraz przedsiębiorca: Właściciel Agencji Plus Brand – Kreujemy Marki, Auri Area – Wyjątkowe Nieruchomości oraz autor identyfikacji wizualnej dla Kairos Edu Akademia Online. Z Powodzeniem pomógł zaistnieć wielu rozpoznawalnym dziś markom.

Małgorzata Połok

Coach, trener biznesu, mentor. Właścicielka firmy INSPIRACJA I ROZWÓJ z 27-letnim doświadczeniem zawodowym. Ma już za sobą ponad 1350 godzin szkoleń, warsztatów i sesji coachingowych. Prowadziła liczne szkolenia, wykłady i prelekcje. Posiada tytuł Master of Business Administration (MBA) z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Autorka warsztatów: „Na zawodowym zakręcie”. Wspiera ludzi w drodze do satysfakcji zawodowej oraz work-life balance. Prowadziła cykl warsztatów dla kobiet: „Oswoić zmianę”. Od wielu lat rodzinnie związana z branżą beauty. Pełna pomysłów i otwarta na ludzi. Inspiruje i sama wciąż poszukuje inspiracji. Spełniona żona i mama energicznej trójki. Dbanie o work-life balance to jej priorytetowe zadanie.

Piotr Pańkowski

Urodził się w Lublinie. Jest absolwentem wielu lubelskich uczelni, a jego ostatnie osiągnięcie to dyplom Master of Business Administration (MBA) zdobyty na Politechnice Lubelskiej. Karierę zawodową rozpoczął w banku ponad dekadę temu. Jego doświadczenie opiera się na pracy w trzech dużych bankach (Getin Noble Bank, Deutsche Bank, Bank Millennium), w których zajmował się kluczowymi klientami – z naciskiem na obsługę ich inwestycji i oszczędności. Nadzorował portfel aktywów dochodzący do 150 mln PLN. Od 2019 roku prowadzi działalność pod własną marką, kompleksowo obsługując klientów z zakresu inwestycji, oszczędzania i emerytur, finansowania oraz ubezpieczeń. Współpracował z takimi podmiotami jak F-Trust S. A., czy OVB Allfinanz. Nawiązał współpracę z jednym z największych partnerów biznesowymi w branży finansowej w Polsce: Phinance S. A. Ponadto, nieustannie edukuje się, uczestnicząc w webinarach i szkoleniach dostarczanych przez firmy inwestycyjne i ubezpieczeniowe. Dzięki temu zawsze wie pierwszy o aktualnych trendach na rynku.   

Kairos Edu to społeczność profesjonalistów z Polski oraz całego świata.