Akademia Restart Fryzjera

Powrót do zawodu fryzjera

Akademia Restart Fryzjera to kompleksowe szkolenie dla wszystkich osób, które chcą wrócić do tego wspaniałego i opłacalnego zawodu, jakim jest fryzjerstwo. Nasze hasło brzmi: Szybki powrót do zawodu fryzjera. Rób to, co kochasz i zarabiaj na tym! Starannie przygotowany i przemyślany zestaw filmów szkoleniowych, które pomogą przypomnieć podstawy niezbędne w codziennej pracy, a także nauczą nowych, najbardziej pożądanych na rynku technik. W programie jest między innymi przebojowy Algorytm 12%, technika rozjaśniania na wysokich oksydantach, którą szturmem wzięła salony w całym kraju i serca klientek. Restart Fryzjera to Twoja droga do zawodowego spełnienia! 

1999 zł
1399 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
1199.00 zł
Kup teraz

Czy Ty też…

 • Chcesz wrócić do zawodu fryzjera, ale czujesz, że nie pamiętasz najważniejszych rzeczy?
 • Chcesz dobrze zarabiać jako fryzjer?
 • Chcesz poznać najbardziej pożądane na rynku techniki fryzjerskie?
 • Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i stać się numerem jeden w każdej rekrutacji?

Możesz tylko zyskać!

 • Dzięki naszej Akademii przypomnisz sobie wszystkie niezbędne podstawy!
 • Zdobędziesz umiejętności, dzięki którym będziesz zarabiać duże pieniądze!
 • Poznasz najbardziej pożądane przez klientki techniki.
 • Zdobądź kwalifikacje, które zrobią z Ciebie idealnego kandydata do pracy!

Jakie to proste

Całe szkolenie dostajesz w formie filmów instruktażowych, do których będziesz mieć dostęp przez cały rok od zakupu. Będziesz mieć możliwość odtwarzania ich na dowolnym urządzeniu i w każdym momencie. Dzięki temu samemu zaplanujesz sobie proces nauki. To takie proste!

Dlaczego warto wybrać “Restart Fryzjera”? 

 • Odświeżenie podstawowej wiedzy: Program “Restart Fryzjera” to wyjątkowa okazja do odświeżenia i pogłębienia wiedzy fryzjerskiej. Zaczynamy od solidnych fundamentów, a następnie przechodzimy do zaawansowanych technik. Bazując naAkademii Młodego Fryzjera,” nasz program odnawia Twoją wiedzę i umiejętności, abyś mógł bez wahania powrócić do świata fryzjerstwa. 
 • Różnorodne techniki (również zaawansowane): Opanuj różnorodne techniki, w tym strzyżenie kaskadowe, strzyżenie boba, czy precyzyjne strzyżenie włosów krótkich z użyciem brzytwy. W ramachRestartu fryzjeraprzejdziesz przez szkoleniePodstawy koloryzacjii zapoznasz się z rewolucyjną metodą rozjaśniania włosów na wysokich oksydantach, znaną jakoAlgorytm Dwunastek”. Nie pominiemy techniki balejażu! 
 • Biznesowe Aspekty Fryzjerstwa: Nie zapominamy o aspektach biznesowych. Oferujemy kompleksowe szkolenie z zakresu zarządzania salonem fryzjerskim, dzięki czemu będziesz gotów otworzyć własny salon lub prowadzić istniejący z jeszcze większym sukcesem. 
 • Certyfikat Sukcesu: Po zakończeniu naszego programu otrzymasz prestiżowy certyfikat, potwierdzający Twoje umiejętności i przygotowanie do pracy jako profesjonalny fryzjer. 

Prace naszych kursantek

Tutaj prezentujemy z dumą prace naszych kursantek Kairos Edu Akademia Online. Dołącz do nich i naucz się tworzyć takie wspaniałości!

Przemyślany program

Akademia Restart Fryzjera to kilkadziesiąt filmów instruktażowych w wysokiej jakości. Całość podzielona jest na cztery moduły. Dostęp do materiałów masz od razu po zakupie i przez cały rok. W programie znajduje się wiele filmów przekazujących podstawową i niezbędną wiedzę i techniki z dziedzin między innymi takich jak modelowanie, strzyżenie czy koloryzacja, ale również pokazujących techniki bardziej zaawansowane. Wśród nich znajdują się Algorytm 12%, Algorytm do rozjaśniania globalnego oraz Dekoloryzacja z wykorzystaniem algorytmu 12% i dwa filmy z techniki Revers Balayage. Znajdą się też lekcje związane z marketingiem czy prowadzeniem salonu. Dla uczestników jest też zamknięta grupa na Facebooku. Całość zakończona jest wydaniem certyfikatu!

ZAWARTOŚĆ MODUŁÓW

WSTĘP

1. Przywitanie
2. Omówienie zawartości
3. Jak należy się uczyć
4. Grupa na Faceebook’u
5. Certyfikat

Wiedza podstawowa

1. Pielęgnacja
2. Modelowanie
3. Strzyżenie
4. Koloryzacja
5. Trwała ondulacja
6. Start w biznesie
7. Marketing
(Łącznie ponad 10 godzin filmów szkoleniowych)

Pozostałe techniki

1. Strzyżenie kaskadowe
2. Strzyżenie BOB
3. Podstawy koloryzacji
4. Algorytm 12%
5. Algorytm Globalny
6. Dekoloryzacja z wykorzystaniem Algorytmu 12%
7. Revers Balejaż
8. Revers Balejaż W triokolorze
9. Finanse salonu fryzjerskiego

Zakończenie

1. Podziękowanie
2. Zachęta do dalszej pracy
3. Jak dostać certyfikat
4. Pożegnanie

Ogromna wartość w przystępnej cenie

Na wartość Akademii Restart Fryzjera składa się między innymi:

 • Część podstawowa, przybliżona do naszej Akademii Młodego Fryzjera – 1499 zł
 • W części zaawansowanej 5 filmów – 495 zł
 • Algorytm 12% i Algorytm Globalny – 898 zł
 • Dekoloryzacja – 249 zł
 • Dwa szkolenia Reverse Balayage – 248 zł
 • Uczestnictwo w zamkniętej grupie na Facebooku – 300 zł
 • Bonusy i prezenty – nawet do 500 zł

Daje nam to łączną wartość

4189 zł

My oferujemy Ci Akademię Restart fryzjera za super cenę

1399 1999 1199.00 zł

O TRENERACH

Marlena Mańko

Założycielka Kairos Edu z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie fryzjer damski. Od 2004 roku instruktorka kilku wiodących marek kosmetyków fryzjerskich. Organizatorka szkoleń Master Class z upięć wieczorowych, koloryzacji, barberingu. Właścicielka salonu Studio Kairos w Radzyniu Podlaskim. Założycielka Akademii Kairos Edu oraz projektu Kairos Edu – szkolenia fryzjerskie. Projekt ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fryzjerów, chcących rzetelnie odpowiadać na potrzeby rynku. Jej szkolenia są wysoko oceniane przez odbiorców za fachowość, prosty przekaz i ciekawe techniki pracy.

Agata Paluch

Pracuje w księgowości od 8 lat. Od 2 lat zajmuje się wdrożeniem innowacyjnego systemu księgowego w biurach rachunkowych i zarządza zespołem wsparcia technicznego. Prowadzi szkolenia z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz obsługi systemu księgowego. Najbardziej ceni sobie dobre relacje z Klientami i uczestnikami szkoleń.

Marek Melaniuk

Projektant z ponad 10 letnim doświadczeniem, brand manager oraz przedsiębiorca: Właściciel Agencji Plus Brand – Kreujemy Marki, Auri Area – Wyjątkowe Nieruchomości oraz autor identyfikacji wizualnej dla Kairos Edu Akademia Online. Z Powodzeniem pomógł zaistnieć wielu rozpoznawalnym dziś markom.

Grzegorz Gruza

Przedsiębiorca, doradca zarządów i trener biznesu. Absolwent Wydziału Nauk o Ziemi UMCS, później kierunku Public Relations. Studiował MBA w ramach programu organizowanego przez Business Center Club. Branże, w których ma osobiste doświadczenie w prowadzeniu spółek to: PR, consulting i szkolenia, oświata prywatna, gastronomia i branża IT. W największej ze swoich spółek zatrudniał 85 osób. Obecnie zarządza 17 osobowy zespołem. W ramach działań doradczo-szkoleniowych współpracował m. in. z takimi markami jak: Philips, Toyota Motor Manufacturing United Kingdom, Toyota Motor Manufacturing Poland, Infosys BPO, Shell Shared Service Centre, Kraft, Roto Frank, PwC, Jabil Circuit Poland, Wabco, Hewlett-Packard, Ministerstwo Obrony Narodowej, Multilayer Pipe Company, Unilever, Parki Narodowe Tatrzański, Karkonoski i Słowiński, Zespół Małopolskich Parków Krajobrazowych, Student Travel. Jestem członkiem John Maxwell Team – międzynarodowego zespołu mentorów i trenerów przywództwa.

UCZESTNICZKI O KAIROS EDU

Tylko krok dzieli Cię od ruszenia w drogę po lepszą przyszłość. Wystarczy, że klikniesz poniższy przycisk Kup teraz i dokończysz zamówienie.

Niepowtarzalna oferta czeka na Ciebie

A żeby jeszcze bardziej Cię zachęcić do skorzystania z niej, mamy specjalną ofertę dla Ciebie!
Tylko do 19 stycznia, 23.59 Akademia Restart Fryzjera tylko za

1999 zł
1399 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
1199.00 zł
Kup teraz