Witaj na naszym blogu

Blogu, najogólniej mówiąc, poświęconemu fryzjerstwu! Blog to obok Akademii Kairos Edu kolejna dawka specjalistycznej wiedzy, którą chcę Ci zapewnić. Czego możesz się spodziewać i na co czekać? We wpisach z pewnością znajdziesz ciekawostki na temat panujących trendów w stylizacji fryzur, nowych technik cięć czy koloryzacji. Ale to nie wszystko!

Bardzo chciałabym, aby ten blog o fryzjerstwie stał się dla Ciebie miejscem inspiracji, chęci rozwoju i doskonalenia zawodowego jako stylista fryzur. Dlatego też przygotowałam i mam w planach szereg wpisów dotyczących prowadzenia własnego salonu fryzjerskiego, budowania swojej marki, bycia swoim własnym szefem. Będzie to wiedza fundamentalna, podstawowa, a także różne triki i ciekawe rozwiązania w prowadzeniu biznesu. Uważam, że na doskonalenie zawodowe nigdy nie jest za późno i pragnę dzielić się z Tobą swoim doświadczeniem – ponad 20 lat w zawodzie fryzjer damski. 

Aby być na bieżąco z nowinkami oraz dawką solidnej inspiracji zapraszam Cię do zapisania się na newsletter – dzięki temu nie przegapisz żadnego wpisu, a o nowościach w Akademii dowiesz się jako pierwsza! Blog o fryzjerstwie w ramach Akademii Kairos Edu to miejsce, dzięki któremu zwiększysz swoją wiedzę z zakresu fryzjerstwa oraz doskonalenia zawodowego. 

AUTOR

Marlena Mańko
Założycielka Kairos Edu z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie fryzjer damski. Od 2004 roku instruktorka kilku wiodących marek kosmetyków fryzjerskich. Organizatorka szkoleń Master Class z upięć wieczorowych, koloryzacji, barberingu. Właścicielka salonu Studio Kairos w Radzyniu Podlaskim. Założycielka Akademii Kairos Edu oraz projektu Kairos Edu – szkolenia fryzjerskie. Projekt ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fryzjerów, chcących rzetelnie odpowiadać na potrzeby rynku. Jej szkolenia są wysoko oceniane przez odbiorców za fachowość, prosty przekaz i ciekawe techniki pracy.

Kairos Edu to społeczność profesjonalistów z Polski oraz całego świata.